Skip links

Dünya’nın önde gelen üreticilerinin exclusive distribütörlüğünü yapıyoruz.

Sağlıklı hayvan, sağlıklı insan ilkesinden yola çıkarak, dünyanın en iyi üreticilerinin ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.
livisto-1 (2)

CZ Vaccines

CZ Vaccines dünya çapında çok uluslu şirketler ve laboratuvarlar için çok çeşitli aşılar,biyolojik ve farmakolojik ürünler üretmektedir.

Mikobakteri, brusella ve Clostridial, Aerobik kültür, İlaç fabrikası, hücre/virüs liyofilizasyon
(dondurularak kurutulmuş), Antijen depolama ve birçok biyolojik alanda 50 yılı aşkın tecribeye sahiptir.

Zinereo Pharma

Zinereo Pharma, Zendal Group bünyesinde faaliyet gösteren ve sadece üretici firma olarak çalışan, bünyesinde geliştirdiği patentli formüllerle hizmet veren bir firmadır

Invesa – Livisto

LIVISTO Grubu, hayvan sağlığı sektöründe geniş bir deneyim yelpazesine sahip farklı markaların birleşmesinin nihai sonucudur: aniMedica, Invesa ve TREI.

Bu üç eski ulusal şirketlerin ve markaların konsolidasyonu, Grubun tüm bölümlerinden en iyiyi alarak ve yeni küresel marka olan LIVISTO’ da bir araya gelmiştir.
.

Laboratorios Ovejero

Laboratorios Ovejero, 70 yılı aşkın bir süredir veterinerlik ürünleri ve ilaçları üretmekte ve dağıtmaktadır.

Merkezi Leon’da (İspanya) bulunan Laboratorios Ovejero, çiftlik hayvanları ve evcil hayvanların bakımı için geniş bir ürün ve hizmet yelpazesiyle Hayvan Sağlığı alanında akıllı çözümler sunar.

Biyoteknoloji gibi disiplinlerde araştırma, geliştirme ve yenilikçiliğe olan bağlılığı, çiftlik hayvanlarında antibiyotik kullanımını optimize etmek ve azaltmak için gerçek ve etkili bir alternatif olarak sunulan immünoterapi gibi alanlarda lider bir konuma ulaşmasını sağlamıştır.